Dnia 30 października 2013 r. w Krzykosach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy – reprezentanci Gimnazjum z Nowego Miasta nad Wartą, Słupi, Krzykos oraz Środy Wielkopolskiej – rozegrali pojedynki każdy z każdym oraz drużynowo. Była to zacięta rywalizacja zarówno między dziewczętami, jak i chłopcami.

Wśród chłopców zwyciężyła drużyna ze Środy Wlkp., drugie miejsce zajęła drużyna z Zaniemyśla, trzecie miejsce zaś – drużyna z Krzykos. Drużyna z Nowego Miasta (Eryk Kowalski i Adam Cichoń) uplasowała się na czwartej pozycji. W grupie dziewcząt zwyciężyła drużyna z Krzykos. Drugie miejsce zajęła drużyna z Nowego Miasta - Malwina Nagła i Julia Mikołajczak.

Tekst - Krzysztof Szczotka (nauczyciel wychowania fizycznego)