punktPodręczniki na rok szkolny 2024/2025 - szkoła podstawowa

 Szkoła podstawowa - klasy I - VIII

punktPodręczniki na rok szkolny 2024/2025 - branżowa szkoła I stopnia

 Branżowa szkoła I stopnia - klasa 1 BS

 Branżowa szkoła I stopnia - klasa 2 BS

 Branżowa szkoła I stopnia - klasa 3 BS

baner nabor bs 24-25

Dokumenty dla kandydatów do I klasy Branżowej szkoły I stopnia

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu szkoły: Nowe Miasto nad Wartą, ul. Szkolna 1. Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500. Podanie zawiera część, którą powinien wypełnić zakład pracy, w którym będą realizowane zajęcia praktyczne.

Wydrukowane dokumenty można też otrzymać w sekretariacie szkoły.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

Przez dwa pierwsze dni długiego weekendu listopadowego w naszej hali widowiskowo-sportowej królował hip-hop. W sobotnie południe rozpoczął się efektowny pokaz tańca w wykonaniu grupy Spoko Family z Zielonej Góry. Możliwość zobaczenia na żywo najbardziej utytułowanej ekipy hip-hopowej w Polsce ściągnęła do naszej hali widowiskowo-sportowej wiele osób. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Nowe Miasto nad Wartą pan Aleksander Podemski.

zdjęcia

Po pokazie odbyły się kilkugodzinne warsztaty dla wszystkich chętnych. W niedzielę również pod okiem członków grupy Spoko można było doskonalić swoje taneczne umiejętności. Bardzo cieszy duża ilość osób, które wzięły udział w warsztatach.

Projekt zrealizowany został przy finansowej pomocy Gminy Nowe Miasto nad Wartą. Dziękujemy. Mamy nadzieję, a przede wszystkim taką nadzieję mają fani grupy Spoko Family i zwolennicy tańca hip-hop, że uda się w przyszłości zorganizować takie warsztaty.