NABÓR DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Wartą ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022. Wnioski o przyjęcie należy składać w dniach od 8 lutego 2021 r. do 1 marca 2021 r. (do godz. 1400) w sekretariacie szkoły w Nowym Mieście nad Wartą przy ul. Szkolnej 1.

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

Rekrutacja przebiegać będzie wg następującego harmonogramu:

Dokumenty do pobrania:

Wnioski można też otrzymać w kancelarii Przedszkola "Stokrotka" w Nowym Mieście nad Wartą oraz w sekretariacie Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą.

W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 61 287 40 18, 693 300 871).

Przez dwa pierwsze dni długiego weekendu listopadowego w naszej hali widowiskowo-sportowej królował hip-hop. W sobotnie południe rozpoczął się efektowny pokaz tańca w wykonaniu grupy Spoko Family z Zielonej Góry. Możliwość zobaczenia na żywo najbardziej utytułowanej ekipy hip-hopowej w Polsce ściągnęła do naszej hali widowiskowo-sportowej wiele osób. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Nowe Miasto nad Wartą pan Aleksander Podemski.

zdjęcia

Po pokazie odbyły się kilkugodzinne warsztaty dla wszystkich chętnych. W niedzielę również pod okiem członków grupy Spoko można było doskonalić swoje taneczne umiejętności. Bardzo cieszy duża ilość osób, które wzięły udział w warsztatach.

Projekt zrealizowany został przy finansowej pomocy Gminy Nowe Miasto nad Wartą. Dziękujemy. Mamy nadzieję, a przede wszystkim taką nadzieję mają fani grupy Spoko Family i zwolennicy tańca hip-hop, że uda się w przyszłości zorganizować takie warsztaty.