banerpatio

Zebrania Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum i Samorządu Uczniowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 730 w sali nr 2. Poza tym zebrania mogą być zwoływane na bieżąco - w miarę potrzeby.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą uczniów do uczestnictwa w zebraniach oraz do aktywnego wsparcia w pracach nad inicjowaniem i realizacją przedsięwzięć w naszej szkole.

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI GIMNAZJUM

Eryk Kowalski (klasa 3A) - Przewodniczący,

Kinga Komorska (klasa 2A) - Zastępca przewodniczącego,

Kinga Sobkowiak (klasa 1B) - Sekretarz,

Natalia Nawrocka (klasa 1A) - Rzecznik Praw Ucznia.

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Szymon Nowak (klasa 2T) - Przewodniczący,

Łukasz Bogaczyński (klasa 2T) - Zastępca przewodniczącego,

Magda Król (klasa 3T) - Sekretarz,

Marta Nagła (klasa 2 ZSZ) - Rzecznik Praw Ucznia.

Świetlica szkolna na dwa dni zamieniła się w lokal wyborczy - odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które były zwieńczeniem działań podjętych na początku września, kiedy to Dyrektor Zespołu Szkół podczas apelu przedstawił rolę, jaką w systemie funkcjonowania szkoły odgrywać może i powinien Samorząd Uczniowski. Później przyszedł czas na zgłaszanie kandydatów i prezentację programów wyborczych.

Szkoła organizuje lokal wyborczy podczas wyborów prezydenckich, parlamentarnych i samorządowych, dlatego uczniowie mogli przeprowadzić swoje wybory w warunkach bardzo do nich zbliżonych. Zachowano też procedurę obowiązującą przy głosowaniu. Wybory do Samorządu Uczniowskiego zorganizowali i przeprowadzili uczniowie - członkowie poprzedniego Zarządu pod kierunkiem opiekuna - pani Joanny Nowakowskiej.

Wyniki głosowania:

 Protokół z głosowania - Samorząd Uczniowski Gimnazjum
 Protokół z głosowania - Samorząd Szkół Ponadgimnazjalnych
 Protokół z wyboru opiekuna Samorządu Uczniowskiego

 

wyborysu141

wyborysu142

wyborysu143

wyborysu144

wyborysu145