spotkanie rodzice 1sp

baner nabor bs 24-25

Dokumenty dla kandydatów do I klasy Branżowej szkoły I stopnia

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu szkoły: Nowe Miasto nad Wartą, ul. Szkolna 1. Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500. Podanie zawiera część, którą powinien wypełnić zakład pracy, w którym będą realizowane zajęcia praktyczne.

Wydrukowane dokumenty można też otrzymać w sekretariacie szkoły.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

31 stycznia uczniowie gimnazjum i klasy I technikum naszej szkoły wraz z opiekunami udali się do auli Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza Poznaniu na koncert charytatywny pt. „Teraz albo nigdy wg Elvisa Presley’a”.

Pieniądze zebrane ze sprzedaży biletów „cegiełek” zostaną przekazane na rzecz trzech fundacji: „Mam Marzenie”, „L’Arche” oraz „Wspólnotę Burego Misia”. Musical zrealizowany został na motywach dramatu Aleksandra Fredry pt.”Damy i huzary” oraz muzyki Elvisa Presley’a. Występ był na bardzo wysokim poziomie, a aktorzy fenomenalnie odegrali swoje role. Podczas koncertu można było podziwiać różne sekcje muzyczne, śpiewaków, zespół tańczący rock and rolla oraz posłuchać piosenek Elvisa Presley’a w wykonaniu młodych wokalistów o anielskich głosach. Młodzież sama przygotowała scenografię, prezentację multimedialną i zajęła się sprzedażą biletów. W orkiestrze grał były uczeń naszej szkoły wraz z innymi utalentowanymi muzykami. Widzowie byli zachwyceni i nagrodzili artystów gromkimi brawami oraz owacjami na stojąco.

Występ pod każdym względem był profesjonalny i z pewnością wszyscy wyszli zadowoleni.

 

Tekst - Karolina Piasecka (klasa 3B gimnazjum)