talentshow1

więcej zdjęć ...

W pokazie wystąpili soliści, ale też grupy, a nawet całe klasy. Uczestnicy pokazu talentów zaprezentowali umiejętności wokalne i taneczne. Wesołą atmosferę wzmacniały humorystyczne scenki. Bardzo cieszy duża liczba uczniów, którzy zdecydowali się wziąć udział w występach.

Później uczniowie zgromadzeni na trybunach hali widowiskowo-sportowej mogli podziwiać talenty sportowe, a konkretnie umiejętności piłkarskie. Rozegrano bowiem dwa mecze decydujące, które reprezentacje klasowe zajmą miejsca na podium tegorocznych rozgrywek o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą w piłce halowej klas gimnazjalnych.

Na koniec dnia przewidziano niespodziankę, która była realizacją potrzeb wskazywanych przez uczniów w ankietach i podczas debaty. Miejsce piłkarzy zajęli zawodnicy judo z jarocińskiego klubu IPPON i rozpoczął się efektowny pokaz. Uczniowie kilkukrotnie oklaskiwali sprawność fizyczną i umiejętności zawodników. Zawodnicy IPPON-u zaprosili do udziału w pokazie naszych uczniów. Uczniowie mogli sprawdzić się ćwicząc w parach z zawodnikami jarocińskiego klubu. Mamy nadzieję, że pokaz zachęci naszych uczniów do treningów. Istnieje szansa na to, że treningi będą odbywać się w naszej szkole.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za organizację i przeprowadzenie w naszej szkole Pierszego Dnia Wiosny. Dziękujemy też jednemu z rodziców - panu Piotrowi Kurzawie, który zorganizował transport tatami do naszej hali na pokaz judo.