kiermasz-plakat

slubowanie1sp19

Pierwszoklasiści zaprezentowali efektowny program artystyczny. Na rozpoczęcie swojego występu nasi najmłodsi uczniowie zatańczyli poloneza. Później zaprezentowali wiersze i piosenki. Na zakończnienie występu pojawił się wątek patriotyczny nawiązujący do zbliżającego się Święta Niepodległości. Rodzice zgromadzeni na trybunach hali widowiskowo-sportowej naszej szkoły występ nagrodzili gromkimi brawami.

Punktem kulminacyjnym uroczystości było ślubowanie, które odbyło się w obecności sztandaru szkoły. Po ślubowaniu dyrektor Piotr Nowakowski pasował 25 pierwszoklasistów na uczniów. Wszyscy uczniowie otrzymali upominki przygotowane przez rodziców - elementarze do nauki czytania oraz pamiątkowe dyplomy.

Sympatycznym momentem było przywitanie uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole przez uczniów klas 2. i 3. szkoły podstawowej. Starsi uczniowie swoim młodszym koleżankom i kolegom wręczyli drobne upominki.

Koncepcję uroczystości przygotowała pani Izabela Kuderczak - opiekun klasy I. W przygotowaniu uroczystości czynnie uczestniczyli rodzice i za tę pomoc serdecznie im dziękujemy.

 zdjęcia