„O kobiety! Jak wielka jest Wasza potęga.
Od Was szczęście pochodzi, jeśli go doznajem.
Od kolebki do trumny władza Wasza sięga.
Bez Was pustynią, z Wami świat może być rajem”

- takimi oto słowami uczniowie naszej szkoły powitali zebrane w hali widowiskowo-sportowej Panie oraz wszystkich przybyłych gości na uroczystość z okazji Dnia Kobiet, która w nowomiejskiej szkole została zorganizowana dnia 11 marca.

Początek uroczystości swoimi występami uświetnili mali tancerze i tancerki z dziecięcej grupy Zespołu Laskowiacy, następnie odbyło się krótkie widowisko słowno- muzyczne, a całość zakończył występ naszego ucznia saksofonisty – Piotra Górskiego przy akompaniamencie pana Bronisława Hyżorka.

dzienkobiet16

więcej zdjęć ...

Stroną wizualną przedsięwzięcia zajęła się pani Izabela Kuderczak, a całość zorganizował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Joanny Nowakowskiej.

Wszystkim Paniom raz jeszcze życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, przychylności fortuny i uśmiechu każdego dnia.

Tekst - Joanna Nowakowska, zdjęcia - Natalia Frąckowiak (uczennica klasy 3A gimnazjum)