baner inf dla rodzicow uczniow 1sp

i

Powrót młodocianych pracowników na zajęcia praktyczne u pracodawców

Od 29 czerwca 2020 r. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie naszej Branżowej Szkoły mają obowiązek od 29 czerwca 2020 r., realizować przygotowanie zawodowe u pracodawcy zgodnie z przepisami prawa pracy, przy zachowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także rygoru sanitarnego wymaganego od zakładów pracy w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

baner nabor bs 20-21

Dokumenty dla kandydatów do I klasy branżowej szkoły

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty można wydrukować, wypełnić i przesłać drogą elektroniczną w postaci zdjęcia lub skanu na adres: szkola@zsnowemiasto.eu. W temacie wiadomości należy wpisać: Podanie do branżowej szkoły.

Dokumenty można też dostarczyć do szkoły: Nowe MIasto nad Wartą, ul Szkolna 1.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

tort na 100 JP2

 

Mistrzostwa odbyły się 27 maja 2014r. w Środzie Wlkp. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali trwający dwie minuty taniec grupowy, który na widowni wzbudził wiele pozytywnych emocji. Rozdano wiele medali w różnych kategoriach. Na szyjach naszych reprezentantów zawisły medale w kolorze srebrnym. Gratulujemy.

taniecnowoczesny14

więcej zdjęć ...

Naszą szkołę reprezentowali: Beata Stachowiak, Dominika Jakubowska, Karolina Witczak, Magdalena Roguszczak, Paulina Zielińska, Sylwia Stachowiak, Maksymilian Majnert, Filip Roszak, Filip Kurzawa, Mateusz Włodarczak. Grupa pracuje pod kierunkiem pani iwony Czeszyk.