Nasi gimnazjaliści startowali w powiatowych zawodach lekkoatletycznych i powtórzyli sukces z ubiegłego roku.

Czytaj więcej...

Uczniowie gimnazjum w ramach zajęć artystycznych mogą rozwijać swoje talenty w zakresie tańca. Ostatnio sprawdzili się w Mistrzostwach Powiatu w Tańcu Nowoczesnym.

Czytaj więcej...

W niedzielę 12 maja na boisku Młodzieżowego Ośrodka Sportowego w Poznaniu odbył się finał wojewódzki Coca-Cola Cup 2014. Drużyna dziewcząt z naszego gimnazjum odniosła wielki sukces zajmując trzecie miejsce.

Czytaj więcej...

W hali widowiskowo-sportowej naszej szkoły w miniony weekend rozegrano turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Nowomiejskiej Ligi Halowej. Dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą wręczył okazały puchar zawodnikom drużyny Power Team Szypłów.

Czytaj więcej...

Drużyna chłopców z naszego gimnazjum rywalizowała w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej.

Czytaj więcej...

Drużyna chłopców osiągnęła bardzo dobry wynik w turnieju piłki ręcznej Rejonu Poznań Teren Wschód.

Czytaj więcej...

29 stycznia 2014r. w naszej hali widowiskowo-sportowej odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców.

Czytaj więcej...

28 stycznia w naszej hali widowiskowo-sportowej odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

23 stycznia 2014r. odbyły się mistrzostwa gimnazjum w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

W sobotę 18 stycznia rozegrano ostatnią kolejkę Nowomiejskiej Ligi Halowej. W tym roku zwyciężyła drużyna Power Team Szypłów. Gratulujemy. Był to już kolejny sezon rozgrywek, ale dla naszej szkoły był on szczególny - po raz pierwszy byliśmy organizatorem tego przedsięwzięcia. Organizacją zajął się pan Krzysztof Szczotka - nauczyciel wychowania fizycznego.

Czytaj więcej...

Emocjonowaliśmy się występami naszej narodowej reprezentacji w piłce ręcznej na Mistrzostwach Europy w Danii. Tymczasem drużyna chłopców reprezentowała naszą szkołę w Mistrzostwach Powiatu. Odnieśliśmy wielki sukces wygrywając ten turniej.

Czytaj więcej...

Reprezentacja dziewcząt z naszego gimnazjum rywalizowała w Drużynowych Mistrzostwach Rejonu w Tenisie Stołowym w Niechanowie.

 

Czytaj więcej...

Nasi reprezentanci stanęli do rywalizacji o mistrzostwo powiatu średzkiego w badmintonie. Drużyna chłopców reperezentowała powiat na szczeblu rejonowym.

Czytaj więcej...

Wyłoniono mistrzów powiatu średzkiego w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej...

Jesienny bieg pod hasłem "Nasza gmina biega" wpisał się na stałe w harmonogram imprez rekreacyjnych organizowanych w  Nowym Mieście nad Wartą. Bieg zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły.

 

Czytaj więcej...

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w XIII Memoriale prof. B.Kobielskiego, podczas którego udało się im osiągnąć kilka wartościowych rezultatów.

 

Czytaj więcej...

Reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszego gimnazjum rywalizowały ze szkołami powiatu średzkiego o tytuł mistrza w biegach przełajowych. Do pełni szczęścia zabrakło niewiele.

 

Czytaj więcej...

W zawodach wzięła udział liczna grupa uczniów z naszej szkoły. Startowali oni w wielu dyscyplinach i wielu z nich wywalczyło miejsca na podium.

Czytaj więcej...