baner instrukcja e-dziennik

baner nabor do bs

ulotka 21-22

punktBoisko otwarte dla mieszkańców

boisko

Na terenie nowomiejskiej szkoły oddano do użytku nowe boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Z nowego obiektu można korzystać od poniedziałku do soboty w godz. od 1000 do 2000.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

 

Mistrzostwa odbyły się 27 maja 2014r. w Środzie Wlkp. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali trwający dwie minuty taniec grupowy, który na widowni wzbudził wiele pozytywnych emocji. Rozdano wiele medali w różnych kategoriach. Na szyjach naszych reprezentantów zawisły medale w kolorze srebrnym. Gratulujemy.

taniecnowoczesny14

więcej zdjęć ...

Naszą szkołę reprezentowali: Beata Stachowiak, Dominika Jakubowska, Karolina Witczak, Magdalena Roguszczak, Paulina Zielińska, Sylwia Stachowiak, Maksymilian Majnert, Filip Roszak, Filip Kurzawa, Mateusz Włodarczak. Grupa pracuje pod kierunkiem pani iwony Czeszyk.