NABÓR DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Wartą ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023. Wnioski o przyjęcie należy składać w dniach od 7-28 lutego 2022 r. (do godz. 1400) w sekretariacie szkoły w Nowym Mieście nad Wartą przy ul. Szkolnej 1.

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

Rekrutacja przebiegać będzie wg następującego harmonogramu:

Dokumenty do pobrania:

Wnioski można też otrzymać w kancelarii Przedszkola "Stokrotka" w Nowym Mieście nad Wartą oraz w sekretariacie Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą.

W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 61 287 40 18, 693 300 871).

punktWOŚP - można już wpłacać do eSkarbonek

18 stycznia 2022 r.

 wosp22

Antoni Gołębiak  wrzuć do eSkarbonki

Karolina Idziaszek  wrzuć do eSkarbonki

Wiktor Rochowski  wrzuć do eSkarbonki

Julia Witczak  wrzuć do eSkarbonki

Mateusz Burzawa  wrzuć do eSkarbonki

Konrad Budzyn  wrzuć do eSkarbonki

baner aktualnosci

zmiana sposobu platnosci za obiady

baner instrukcja e-dziennik

ulotka 21-22

 

Mistrzostwa odbyły się 27 maja 2014r. w Środzie Wlkp. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali trwający dwie minuty taniec grupowy, który na widowni wzbudził wiele pozytywnych emocji. Rozdano wiele medali w różnych kategoriach. Na szyjach naszych reprezentantów zawisły medale w kolorze srebrnym. Gratulujemy.

taniecnowoczesny14

więcej zdjęć ...

Naszą szkołę reprezentowali: Beata Stachowiak, Dominika Jakubowska, Karolina Witczak, Magdalena Roguszczak, Paulina Zielińska, Sylwia Stachowiak, Maksymilian Majnert, Filip Roszak, Filip Kurzawa, Mateusz Włodarczak. Grupa pracuje pod kierunkiem pani iwony Czeszyk.