NABÓR DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Wartą ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023. Wnioski o przyjęcie należy składać w dniach od 7-28 lutego 2022 r. (do godz. 1400) w sekretariacie szkoły w Nowym Mieście nad Wartą przy ul. Szkolnej 1.

Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.

Rekrutacja przebiegać będzie wg następującego harmonogramu:

Dokumenty do pobrania:

Wnioski można też otrzymać w kancelarii Przedszkola "Stokrotka" w Nowym Mieście nad Wartą oraz w sekretariacie Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą.

W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 61 287 40 18, 693 300 871).

punktWOŚP - można już wpłacać do eSkarbonek

18 stycznia 2022 r.

 wosp22

Antoni Gołębiak  wrzuć do eSkarbonki

Karolina Idziaszek  wrzuć do eSkarbonki

Wiktor Rochowski  wrzuć do eSkarbonki

Julia Witczak  wrzuć do eSkarbonki

Mateusz Burzawa  wrzuć do eSkarbonki

Konrad Budzyn  wrzuć do eSkarbonki

baner aktualnosci

zmiana sposobu platnosci za obiady

baner instrukcja e-dziennik

ulotka 21-22

rotate1maly

Dzień 16 marca zapisze się w sposób szczególny w historii nowomiejskiego sportu oraz nowomiejskiej szkoły. Po tym, jak po raz pierwszy zorganizowaliśmy rozgrywki Nowomiejskiej Ligi Halowej, po raz pierwszy rozegrano turniej o Puchar Ligi.

W dwudniowym turnieju wzięło udział 11 drużyn. Zawodnicy z pełnym zaangażowaniem rywalizowali o trofeum, jakim w tym przypadku był okazały puchar. Mecze były bardzo zacięte, a kibice mogli oglądać i oklaskiwać wiele błyskotliwych zagrań, akcji i bramek. Podwójną Koronę w tym sezonie (zwycięstwo w lidze i puchar ligi) zdobyła drużyna Power Team Szypłów. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna Phytopharm Klęka, a trzecie Riwal Nowe Miasto.

Puchar, jaki dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą, pan Piotr Nowakowski wręczył zwycięskiej drużynie jest pucharem przechodnim. Stanie się on własnością drużyny, której uda się go zdobyć trzykrotnie.

Organizacją ligi i turnieju o puchar ligi jest pan Krzysztof Szczotka - nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. Planujemy organizowanie obydwu przedsięwzięć w ramach sezonu halowego w kolejnych latach. Już teraz dziękując wszystkim zawodnikom za udział, mamy nadzieję, że rozgrywki halowej piłki nożnej w naszej hali widowiskowo-sportowej będą się rozwijać ciesząc się coraz większym zainteresowaniem wśród zawodników i kibiców. już teraz zapraszamy do naszej hali na nowy sezon jesienno-zimowy.

Dziękujemy panu Krzysztofowi Szczotce za inicjatywę i podjęcie trudu organizacji tak dużego przedsięwzięcia. Wspierali go uczniowie naszego technikum.

Cieszymy się, że wśród zawodników byli nasi uczniowie, absolwenci oraz rodzice naszych uczniów. Ilość drużyn pokazuje, jak duże jest zapotrzebowanie na tego rodzaju imprezy. Cieszymy się, że obiekt, jakim dysponujemy może służyć mieszkańcom ziemi nowomiejskiej i promowaniu zdrowego stylu życia. Mamy nadzieję, że do harmonogramu imprez odbywających się regularnie w naszej hali widowiskowo-sportowej trafiają na stałe rozgrywki Nowomiejskiej Ligi Halowej oraz Turniej o Puchar Ligi.

pucharligi141

pucharligi142

pucharligi143

pucharligi144

pucharligi145

pucharligi146

pucharligi147

pucharligi148

pucharligi149

pucharligi1410