plakat szczepienia

punktBoisko otwarte dla mieszkańców

boisko

Na terenie nowomiejskiej szkoły oddano do użytku nowe boisko wielofunkcyjne ze sztuczną nawierzchnią. Z nowego obiektu można korzystać od poniedziałku do soboty w godz. od 1000 do 2000.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

punktStypendia i nagrody

Do dnia 31 lipca br. można składać wnioski na uzyskanie świadczeń pomocy materialnej o charakterze motywacyjnym uczniom pobierającym naukę na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą.

Szczegółowe informacje (w tym kryteria, jakie należy spełnić) znajdują się na stronie internetowej Gminy Nowe Miasto nad Wartą. Tutaj też dostępny jest wniosek o przyznanie stypendium.

baner inf dla rodzicow uczniow 1sp

baner nabor do bs

ulotka 21-22

17 stycznia w Środzie Wlkp. odbył się turniej, który miał wyłonić mistrza naszego powiatu w piłce ręcznej chłopców. Naszą drużynę przygotowywał pan Piotr Czeszyk. Zawodnicy szlifowali formę podczas treningów oraz spotkań sparingowych z reprezentacją Gimnazjum w Chociczy.

Opłaciło się - turniej dostarczył zawodnikom i trenerowi wiele emocji, jednak po zakończeniu ostatniego meczu nikt o tym nie myślał. Najważniejsza w tym momencie była radość z sukcesu, jakim jest zdobycie mistrzostwa powiatu. Drużyna chłopców z naszego gimnazjum będzie miała zaszczyt reprezentować powiat w rozgrywkach na poziomie rejonowym.

Gratulujemy. Odniesiony sukces z pewnością zmobilizuje zawodników do jeszcze większego wysiłku.

prpowiat141

prpowiat142

prpowiat143

prpowiat144

prpowiat145