baner inf dla rodzicow uczniow 1sp

i

Powrót młodocianych pracowników na zajęcia praktyczne u pracodawców

Od 29 czerwca 2020 r. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Oznacza to, że wszyscy uczniowie naszej Branżowej Szkoły mają obowiązek od 29 czerwca 2020 r., realizować przygotowanie zawodowe u pracodawcy zgodnie z przepisami prawa pracy, przy zachowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a także rygoru sanitarnego wymaganego od zakładów pracy w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

baner nabor bs 20-21

Dokumenty dla kandydatów do I klasy branżowej szkoły

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty można wydrukować, wypełnić i przesłać drogą elektroniczną w postaci zdjęcia lub skanu na adres: szkola@zsnowemiasto.eu. W temacie wiadomości należy wpisać: Podanie do branżowej szkoły.

Dokumenty można też dostarczyć do szkoły: Nowe MIasto nad Wartą, ul Szkolna 1.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

tort na 100 JP2

17 stycznia w Środzie Wlkp. odbył się turniej, który miał wyłonić mistrza naszego powiatu w piłce ręcznej chłopców. Naszą drużynę przygotowywał pan Piotr Czeszyk. Zawodnicy szlifowali formę podczas treningów oraz spotkań sparingowych z reprezentacją Gimnazjum w Chociczy.

Opłaciło się - turniej dostarczył zawodnikom i trenerowi wiele emocji, jednak po zakończeniu ostatniego meczu nikt o tym nie myślał. Najważniejsza w tym momencie była radość z sukcesu, jakim jest zdobycie mistrzostwa powiatu. Drużyna chłopców z naszego gimnazjum będzie miała zaszczyt reprezentować powiat w rozgrywkach na poziomie rejonowym.

Gratulujemy. Odniesiony sukces z pewnością zmobilizuje zawodników do jeszcze większego wysiłku.

prpowiat141

prpowiat142

prpowiat143

prpowiat144

prpowiat145