wreczenie swiadectw

baner nabor do bs

ulotka 21-22

Rozgrywki rozpoczęły się 16 listopada 2013r. Wzięło w nich udział 10 drużyn, które zgłosiły 120 zawodników. Drużyny walczyły przez 9 sobotnich wieczorów o zwycięstwo w sezonie 2013/2014. Szczegółowe informacje i statystyki znajdują się na stronie http://ligihalowe.pl. W tym roku zwyciężyła drużyna Power Team Szypłów, drugie miejsce zajęła drużyna Phytopharm Klęka, a trzecie Natom Logistic Chocicza.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz puchary z rąk Wójta Gminy Nowe MIasto nad Wartą pana Aleksandra Podemskiego i Dyrektora Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą pana Piotra Nowakowskiego.

Na zakończenie sezonu halowego planowane jest jeszcze jedno przedsięwzięcie - Puchar Ligi, który zostanie rozegrany podczas jednego z weekendów. Wkrótce podany zostanie termin. Zapraszamy chętne drużyny. Bliższych informacji udziela pan Krzysztof Szczotka - nauczyciel wychowania fizycznego.

Był to nasz pierwszy taki turniej w roli organizatora. Za niedociągnięcia przepraszamy. Postaramy się je wyeliminować w kolejnych sezonach.

Oto kilka zdjęć z uroczystości zakończenia ligi.

ligahalowa148

ligahalowa141

ligahalowa142

ligahalowa143

ligahalowa144

ligahalowa145

ligahalowa146

ligahalowa147