punktPodręczniki na rok szkolny 2024/2025 - szkoła podstawowa

 Szkoła podstawowa - klasy I - VIII

punktPodręczniki na rok szkolny 2024/2025 - branżowa szkoła I stopnia

 Branżowa szkoła I stopnia - klasa 1 BS

 Branżowa szkoła I stopnia - klasa 2 BS

 Branżowa szkoła I stopnia - klasa 3 BS

baner nabor bs 24-25

Dokumenty dla kandydatów do I klasy Branżowej szkoły I stopnia

Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy do składania dokumentów. Bezpieczna i nowoczesna szkoła czeka na Was.

Zamieszczone niżej dokumenty należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu szkoły: Nowe Miasto nad Wartą, ul. Szkolna 1. Sekretariat szkoły czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500. Podanie zawiera część, którą powinien wypełnić zakład pracy, w którym będą realizowane zajęcia praktyczne.

Wydrukowane dokumenty można też otrzymać w sekretariacie szkoły.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 693 300 871.

baner aktualnosci

punktLaboratoria przyszłości

30 sierpnia 2022 r.

logo-Laboratoria Przyszłosci poziom kolor

Nasza szkoła uczestniczy w programie Laboratoria Przyszłości. W ramach programu otrzymaliśmy wsparcie na zakup wyposażenia technicznego wspomagajacego kształtowanie i rozwijanie umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym. Kwota wsparcia to 60 000 zł.

W ramach programu zostały zakupione: drukarka 3D wraz z edytorem i biblioteką projektów, klocki do nauki programowania dla klas 1-3 i klas 4-8, mikrokontrolery z czujnikami i akcesoriami, stacja lutownicza z gorącym powietrzem, gimbal, oświetlenie do realizacji nagrań, aparat cyfrowy do robienia zdjęć i nagrywania filmów, statyw do aparatu i kamery, mikrofon kierunkowy, mikroporty z akcesoriami, długopisy 3D, wizualizer, mikroskopy, teleskop. 

Zakupiony sprzęt będzie wykorzystywany podczas lekcji, przede wszystkim informatyki, biologii, geografii, podczas kółek rozwijającyh zainteresowania uczniów, np. kółka programowania, przy realizacji treści z zakresu doradztwa zawodowego, jak też w czasie przygotowania i realizacji uroczystości szkolnych oraz innych przedsięwzięć scenicznych, takich jak przredstawienia, spektakle, festiwale oraz tworzenia dokumentacji zdjęciowej i filmowej z tych przedsięwzięć.

 Informacja o programie


 

DZIEWCZĘTA   CHŁOPCY
100m

Laura Cichoń (III miejsce), Julia Mikołajczak, Sandra Orwat, Marta Miczke

 

300m

Patrycja Wyrwa, Malwina Nagła

 

600m

Weronika Roguszczak (III miejsce), Julia Cicha, Sandra Cichoń, Natalia Frąckowiak

 

skok w dal

Sandra Orwat, Kamila Łabęta, Kinga Komorska, Malwina Nagła, Laura Cichoń, Marta Miczke, Beata Stachowiak

 

skok wzwyż

Kinga Komorska (II miejsce), Beata Stachowiak

 

pchnięcie kulą

Julia Mikołajczak (III miejsce), Klaudia Cicha, Sandra Weber

  100m

Patryk Wyparło (I miejsce), Adam Cichoń, Kacper Durczak, Kacper Lorenc

 

300m

Adrian Parużyński

 

600m

Łukasz Kantorski, Kacper Lorenc, Tomasz Przybył, Szymon Stachowiak, Mateusz Drańczarek PK

 

rzut oszczepem

Szymon Juszczyk (II miejsce), Michał Pilarczyk (III miejsce), Mariusz Maciejewski PK

 

skok w dal

Adam Cichoń, Adrian Parużyński, Dawid Kałużniak

 

skok wzwyż

Patryk Wyparło (I miejsce)

 

pchnięcie kulą

Mikołaj Bogaczyński (II miejsce), Michał Pilarczyk, Szymon Juszczyk, Szymon Nowak PK