SPOTKANIA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI

W związku z szeregiem niepokojących wydarzeń, które w ostatnim czasie stanowiły bezpośrednie zagrożenie życia i bezpieczeństwa uczniów, pismem z dnia 11 maja 2019 r. Wielkopolski Kurator Oświaty zobowiązał szkoły do zorganizowania spotkań z rodzicami, podczas których zostaną omówione kwestie związane z bezpieczeństwem na terenie szkoły oraz wskazane osoby i instytucje, do których można zgłosić się po wsparcie w sytuacjach wymagających pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wychowawczej.

Informuję, że spotkania rodziców z wychowawcami odbędą się w czwartek 23 maja 2019r. o godz. 1700.

Wyjątkiem są spotkania dla rodziców uczniów klas 1. i 2. szkoły podstawowej, które odbędą się przy okazji uroczystości zorganizowanych z okazji Dnia Mamy i Taty, tj. dla klasy 2. – w czwartek 23 maja 2019 r. o godz. 1000, a dla klasy 1. – w piątek 31 maja 2019 r. o godz. 1700.

 

Dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą
Piotr Nowakowski

Przez dwa pierwsze dni długiego weekendu listopadowego w naszej hali widowiskowo-sportowej królował hip-hop. W sobotnie południe rozpoczął się efektowny pokaz tańca w wykonaniu grupy Spoko Family z Zielonej Góry. Możliwość zobaczenia na żywo najbardziej utytułowanej ekipy hip-hopowej w Polsce ściągnęła do naszej hali widowiskowo-sportowej wiele osób. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Nowe Miasto nad Wartą pan Aleksander Podemski.

zdjęcia

Po pokazie odbyły się kilkugodzinne warsztaty dla wszystkich chętnych. W niedzielę również pod okiem członków grupy Spoko można było doskonalić swoje taneczne umiejętności. Bardzo cieszy duża ilość osób, które wzięły udział w warsztatach.

Projekt zrealizowany został przy finansowej pomocy Gminy Nowe Miasto nad Wartą. Dziękujemy. Mamy nadzieję, a przede wszystkim taką nadzieję mają fani grupy Spoko Family i zwolennicy tańca hip-hop, że uda się w przyszłości zorganizować takie warsztaty.